Asfalt Boyası
Asphalt Paint
İmkar Yapı San.Tic.Ltd.Şti tarafından İstabul’da ki tesislerinde üretilmektedir.

TSEK Belgesine sahip olan Asfalt Kaplama Boyaları Kullanım kolaylığı, çevre şartlarına üstün dayanımı ve ekonomik oluşu ile her türlü asfalt zemin üzerine rahatlıkla uygulanabilir.

Asfalt Kaplama Boyaları Tek Setlik ambalajlar halinde piyasa’ya arz edilir ve her bir set Renkli Bağlayıcı ve Sertleştirici’den oluşmaktadır..Ambalaj ağırlığı 27,50 Kge olup çift katta (450-500 mic. K.F.K)püskürtme yöntemi ile 20+-2 m2 alan kaplamaktadır.

Asfalt Kaplama Cilası ile su geçirimsizlik ve paralklık sağlanarak boyanan yüzeyin korunması amaçlanmaktadır. Tek setlik ambalajlarda piyasaya arz edilen Asfalt Cilaları 2 Adet Renkli Ciladan oluşmaktadır.Ambalaj ağırlığı 22,00 Kge olup püskürtme yöntemi ile 150+-5 m2’lik alan kaplanmaktadır.

 
 
 
1) Kırmızı
2) Oksit Kırmızı
3) Antrasit
4) Gri
5) Siyah
6) Beyaz
7) Krom Oksit yeşil
8) Çimen Yeşili
9) Oksit Sarı
10) Sarı
11) Lacivert
12) Mavi
 

" RAL kataloğundaki tüm renkler özel sipariş ile yapılabilmektedir."
İmkar Yapı San.Tic.Ltd.Şti manufactures in two plants in Istanbul.

Asphalt Coating Paints which have TSEK Certificate, can be easily applied on the asphalt and they are easy to use, resistant to environmental conditions and economic.

Asphalt Coating Paints are in the market with single sets and each set has colored binder and hardener in the package. Package weight is 27.50 Kg and it covers 20 ± 2 m2 on double layer (450-500 mic. DFT) by spraying method .

Aim is to protect surface of the painted area by making it waterproof and bright. Asphalt Polishes are in the market with set of 2 Colored Polish. Package weight is 22,00 Kg and it covers 150+-5 m2 area by spraying method.

 
 
 
1) Red
2) Oksit Kırmızı
3) Anthracite 
4) Gray 
5) Black 
6) White 
7) Chrome Oxide Green 
8) Grass Green 
9) Oxide Yellow
10) Yellow
11) Navy
12) Blue
 

" All the colors in RAL catalog can be made by special order."