Kapali Otoparklar
Parking Garages
Kapalı Otoparklarınızı klasik asfalt veya renkli asfalt ile kaplayıp, yapınıza artı bir değer katabilirsiniz. Böylelikle otoparkınız tozdan ve kirden arınmış, şık ve dekoratif bir görüntüyesahip olabilir. Renklendirme için kullanılan TSE ve CE belgeli özel asfalt boyaları su bazlı olduğu için sağlığa zararı olmayıp temizliği suyla yapılabilir. Diğer zemin kaplamalrına göre en büyük avantajı, ekonomik ve uzun yıllar kalıcı olmasıdır.
 
Firmamız projeye uygun bir şekilde otopark çizgileri, kolon ve duvar taramaları imalatlarını profosyönel ekipleri ile uygulamaktadır.

Parking garage onto your classic asphalt covering or colored asphalt, you can add a value to your building.
So your parking have free of dirt, dust, and can have a stylish decorative image. TSE and CE certification special asphalt dyes used for coloring is not harmful to health because it is water based cleaning can be done with water. The biggest advantage compared to other flooring, economical and is durable for many years.
Our company, according the to the project is properly in the parking lot lines, columns and walls of the manufacturing screening applies to professional teams.
Uygulama Alanları
AVM’s
Hotels
Sites
Factories
Residences and Plazas
Advantages

AVM’s
Hotels
Sites
Factories
Residences and Plazas
Advantages

Avantajları
- Ekonomik
- Estetik
- Süratli Uygulama
- Dayanıklı 
- Emniyetli
- Temiz
- Sağlıklı
- Güvenli

- Economic
- Aesthetics
- Fast Implementation
- Durable
- Safety
- Clean
- Healthy
- Secure